www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

JUNIORZY

Tematy dotyczące rozgrywek sezonu 2012/2013

JUNIORZY

Postprzez Jaworzno_Bez_Futbolu » 12 mar 2013, o 00:02

http://www.szczakowianka.pl/news/Mecz-z ... wolany-390 -śmiech na sali !!
''Kadra jaworznian liczy bowiem na obecną chwilę zaledwie 15 zawodników, a reszta nadal zmaga się z kontuzjami i chorobami.'' -15? co to ma być? może mi ktoś przypomni ilość wychowanków w tym składzie? hmm..

Ostatnio słyszałem w autobusie urywek ciekawej rozmowy 2 starszych panów.

-A w szczakowiance to gra w ogóle jeszcze jakiś wychowanek?
-Oni przecież nie mają juniorów.

Nooo tak zapomniałem, klub jest tak bogaty(nie ważne, że z braku hajsu praktycznie nie wystartował na wiosnę), że nasprowadza sobie zajebistych zawodników, których szkolić nie będzie trzeba.. <oklasky>
Każdy młodzik, który przychodził do Szczakowianki, zaraz mu dziękowano. Gabiga szuka Messiego? Ronaldo?
Kiedyś SzczaKSa miała kilka drużyn, wtedy było w czym wybierać, a teraz ma 15 zawodników i wielce narzeka.. to może wypada ruszyć [cenzura] i stworzyć coś, a nie liczyć na tłok gwiazd z niczego?

3 liga bez juniorów, bez wychowanków.. Zamiast wychować sobie zawodników, lepiej inwestować w obcych- standardowe polskie myślenie, pozdrawiam..
Jaworzno_Bez_Futbolu
C-klasa
C-klasa

Re: JUNIORZY

Postprzez Randall » 12 mar 2013, o 00:25

Komu dziękowano? :) Mimo, że finansowo się nie przelewa nie zapomnij że to nadal III liga. Niestety w Jaworznie na obecną chwilę trudno znaleźć zawodników, którzy by sobie tu pograli. Niestety tak jest i długo się zapewne w tym temacie nie zmieni.
Randall
Administrator
Administrator

Re: JUNIORZY

Postprzez Jaworzno_Bez_Futbolu » 12 mar 2013, o 08:50

Między innymi zawodnikom z Sokoła oraz Górnika. Tak to jest jak się szuka gwiazd, jak to już wcześniej pisałem :)
Myślisz, że w Jaworznie zawodników nie ma? Są, tylko, że ponieważ tutaj nie ma gdzie grać, każdy szuka klubu poza miastem, albo po prostu kończy mu się wiek juniora i kończy grę, bo nie było gdzie się nauczyć grać. W Jaworznie jest trochę młodzieży, która potrafi grać w piłkę, jednak to miasto warunków na rozwój nie zapewnia. III liga? to nisko? Z tego co wiem, jeszcze nie dawno mówiono, że liczą na awans. II liga bez juniorów? hmm.. nieźle. Znajdź mi drugą taką drużynę.
Zamiast zrobić juniorów żeby chłopaki z Jaworzna mieli gdzie grać, wychować sobie zawodnika/zawodników, pozabierać na mecze, powpuszczać na parę minut co mecz, niech się ogrywa, to bogata SzczaKSa woli narzekać, że ma 15 zawodników zdolnych do gry :) A jak już kogoś wezmą na jakiś test(co zdarza się baaaaaardzo rzadko), to odrazu odrzucą, ale czego oni oczekują od zawodników, którzy grali w jakiś śmiesznych juniorskich ligach podokręgowych(w Jaworznie innej nie ma), a nagle mają grać na poziomie 3 ligi? to jest przepaść poziomu.
Jaworzno_Bez_Futbolu
C-klasa
C-klasa

Powrót do Sezon 2012/2013