www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

KS Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno

Tematy dotyczące rozgrywek sezonu 2010/2011 zakończonego awansem Szczakowianki Jaworzno do III ligi.

Re: KS Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno

Postprzez Randall » 22 cze 2011, o 00:41

Podaje poprawny link, ponieważ na stronie trwa mała przerwa techniczna i przez ten czas link do video będzie nie działał: http://www.youtube.com/watch?v=gcNyyzUB ... r_embedded
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez majner » 22 cze 2011, o 10:34

beznickabez napisał(a):
Czarni Sosnowiec - Szczakowianka 0 oj przepraszam tutaj jest błąd ja byłem na meczu:P
Nie bojkotowałem wyjazdu:P
2 osoby były nie wiem jak reszta:)

Oczywiście nie jako młyn:p

Szczurek: Oficjalnie był bojkot.

Jaki bojkot ? :) Ponad 100 osób było w "sektorze" kibiców gości ;)

A żeby nie było offtop, to proponuję przypomnieć sobie jak niektórzy tu krzyczeli, że trener Radomiaka (czy tam Radomska) sprzedał mecz (pamiętna sytuacja z grą jednym młodzieżowcem). Dziwne, że te same osoby teraz nie krzyczą, że nasz kierownik sprzedał mecz. Skąd ta nagła zmiana w ich odbiorze zawalonego meczu ?

Chciałbym, żeby moją wypowiedź wszyscy odebrali z przymrużeniem oka, ale jednocześnie zastanowili się nad insynuowaniem i patrzeniem na każdą sytuację jak na korupcję.

A tak btw. to kto pełnił w naszym meczu funkcję kierownika, skoro Smolec był zawieszony ?
majner
V liga
V liga

Postprzez Szczurek » 22 cze 2011, o 11:21

majner napisał(a):Jaki bojkot ? :) Ponad 100 osób było w "sektorze" kibiców gości ;)

http://szczakowianka.jaworzno.pl/inform ... a-czarnych
oficjalnie było 0 osób.
Szczurek
II liga
II liga

Postprzez Kondzio » 22 cze 2011, o 11:28

Wyjazd był niby bojkotowany, ale zagłębioki i tak zarobili na publiczności z Jaworzna podnosząc cene biletu do 10 zł, czyli zarobili na nas grubo ponad tysiaka <zly>

majner napisał(a):proponuję przypomnieć sobie jak niektórzy tu krzyczeli, że trener Radomiaka (czy tam Radomska) sprzedał mecz (pamiętna sytuacja z grą jednym młodzieżowcem). Dziwne, że te same osoby teraz nie krzyczą, że nasz kierownik sprzedał mecz. Skąd ta nagła zmiana w ich odbiorze zawalonego meczu ?

możesz mi pokazać te posty na forum, gdzie ktoś krzyczy o sprzedaniu meczu?
bo ja też proponuję sobie przypomnieć, że na temat meczu Radomiak - Broń na naszym forum poza jedną osobą nie pisał nikt nic (viewtopic.php?f=35&t=401&start=9" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow 2 post od dołu) więc zanim wystartujesz następnym razem z pretensjami to zastanów się czy słusznie. Domyślam się, że pomyliłeś się czytając komentarze na ten temat w internecie, gdzie właśnie sugerowano korupcję.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO
Kondzio
III liga
III liga

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010/2011