www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Kibice walczą o poprawę sytuacji !!

Archiwalne tematy.

Re: Kibice walczą o poprawę sytuacji !!

Postprzez centus » 1 maja 2012, o 14:15

Racja ,dośc kolesiostwa,klub to klub ,a nie poczekalnia.Zmianu muszą nastąpic.
centus
V liga
V liga

Postprzez jawor » 1 maja 2012, o 20:57

majner napisał(a):Wiem natomiast jedno, z czego wielu może nie zdawać sobie sprawy: wielu ciekawych zawodników jest zainteresowanych grą w Szczakowiance, ale do czasu, gdy usłyszą kto jest trenerem w tej drużynie... Bez komentarza

Czy ktoś mógłby bliżej przyblizyc postac trenera Sermaka? jakim jest trenerem i o co chodzi. Bo wszyscy narzekają,ale mało konkretów.

Po drugie warto pamiętac ze Trener Sermak,prezes Sojka to są ludzie związani z Jaworznem i Szczakowianką a to też wązne. Przyjdzie ktos inny z zewnątrz to moze traktowac Szczakowianke jako zródlo zarobku dla siebie a potem pójsc dalej lub miec wszystko jeszcze bardziej gdzieś.
jawor
III liga
III liga

Postprzez majner » 1 maja 2012, o 22:43

jawor napisał(a):
majner napisał(a):Wiem natomiast jedno, z czego wielu może nie zdawać sobie sprawy: wielu ciekawych zawodników jest zainteresowanych grą w Szczakowiance, ale do czasu, gdy usłyszą kto jest trenerem w tej drużynie... Bez komentarza

Czy ktoś mógłby bliżej przyblizyc postac trenera Sermaka? jakim jest trenerem i o co chodzi. Bo wszyscy narzekają,ale mało konkretów.

Charyzmatyczny i konfliktowy. Uważający, że jego racja jest jedyną słuszną racją. Przyjdź kilka razy na trening to zobaczysz jak się zachowuje w niektórych sytuacjach.
majner
V liga
V liga

Postprzez majner » 2 maja 2012, o 08:37

Niezależny napisał(a):Z tym Paluchem to chyba żartowałeś mam nadzieje? Uwierz mi że obecnie trenerzy też za darmo nie pracują :) I spokojnie za te pieniądze znajdziesz innego trenera. Prezes kit to może wciskać 10 latkom, a nie ... On się trzyma Andrzeja Sermaka, a ten zaś Sojki. A co do tego, że nikt nie chce tu przyjść gdy jest S&S to prawda i myślę że nie tylko pojawią się zawodnicy, ale i sponsorzy ...

Po dzisiejszym meczu zostanie 7 meczów do rozegrania. Po co nam brać nowego trenera i płacić kolejną gażę, skoro i tak trzeba obecnym trenerom wypłacić kontrakty do końca. Andrzej S. do widzenia, a drużynę niech poprowadzi Paluch np. z Dylowiczem. Jak się nie sprawdzą, to od nowego sezonu nowy trener i po sprawie :)
majner
V liga
V liga

Postprzez Niezależny » 2 maja 2012, o 08:49

Panowie skończcie z tym p. Paluchem. W drużynie jest potrzebny trener, który będzie potrafił ustawić drużynie i przedstawić drużynie konkretny pomysł na grę - tego nie ma w Szczakowiance od dłuższego czasu. Jak tylko uda się chłopakom dopiąć swego (zmusić zarząd, a w zasadzie prezesa), czyli rezygnacji z usług p. Sermaka to z pewnością znajdzie się dobry trener, który podejmie się tego.
Niezależny
C-klasa
C-klasa

Postprzez jawor » 3 maja 2012, o 00:37

http://jaworznianin.pl/index.php?option ... &Itemid=32" rel="nofollow w komentarzach widac ze zdania kibiców są bardzo podzielone
jawor
III liga
III liga

Postprzez Niezależny » 3 maja 2012, o 09:59

O jakich podzielonych zdaniach piszesz? Tam pisze jedna i ta sama osoba. Pisze - odpowiada - pisze - odpowiada. Nie ma sensu z kimś takim polemizować i nawet czytać co pisze :)
Niezależny
C-klasa
C-klasa

Postprzez kendall » 3 maja 2012, o 19:22

No i co teraz z Sermakiem??

Ja powiem szczerze , że byłem i jestem podzielony pomiędzy tych którzy chcą jego odejścia i tych co chcą żeby został.

Jak odejdzie trener, za nim prezes to co dalej??

Jak zostanie będzie dalej napinka i co wtedy?

Sam nie wiem co mam myśleć. Tymbardziej , że gra dziś naprawdę dobra.

Co nie może rzutować na całą runde która jest do [cenzura].
Od 20 lat ze Szczakowianką na dobre i na złe !!!!
Jaworzno - KANTY
kendall
V liga
V liga

Postprzez Obserwator2 » 3 maja 2012, o 19:24

Dobrze gada gościu nade mną
Obserwator2
A-klasa
A-klasa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum