www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Kibice walczą o poprawę sytuacji !!

Archiwalne tematy.

Re: Kibice walczą o poprawę sytuacji !!

Postprzez Faflik » 3 maja 2012, o 22:13

Niezależny napisał(a):Każdy chce, ja także ... Prawda jest taka, że trener powinien sam zrezygnować po tak fatalnej grze drużyny jak to miało miejsce ostatnio. Jeśli nie zrobił tego sam, powinien zrobić to prezes. Skoro ten także tego nie zrobi, trzeba stosować inne kroki. Przyszłość p. Sermaka w klubie jest przesądzona i tak czy siak straci pozycje trenera drużyny. Teraz pytanie czy stanie się to jeszcze teraz czy będzie na to trzeba poczekać do ostatniego meczu i nowego sezonu. Dla drużyny zdecydowanie lepszym krokiem było by podjęcie tej decyzji już teraz i pozwolenie nowemu trenerowi przyglądnąć się zawodnikom obecnej kadry i poszukanie nowych.

To ja zapytam bez żadnej spiny czemu nagle dziś zespól grał tak jak miał grać od początku rundy ?? I widać że im się chciało grać strzelać, walczyć itp a to tak nagle po 1 meczu wyjazdowym ?? I odpierdalaniu kaszany na całego w pozostałych meczach, bo sorry [cenzura] nie wierze w nagłą przemianę naszych graczy tak nagle z meczu na mecz, a tu nagle taka odmiana lejemy gości 6-1 to sorry wina trenera, prezesa ?? czy brak kasy żeby grać w tej 2 lidze na poziomie ?? Prawda leży gdzieś po środku, bo nie róbmy se jaj dzisiejszy mecz to niebo a piekło z pozostałymi, nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać ale najwyższy czas zagrać w otwarte karty nie bawić się jak dzieci w śmieszne protesty, iść [cenzura] zorganizowana konkretna grupa na trening piłkarzy pogadać co i jak, iść od prezesa i to samo. Bo nie wieże że nagle naszym się przypomniało jak się gra w bale i pyka gości 6-1 tyle w temacie. Albo coś jest nie tak albo ktoś gra z nami w [cenzura].
Faflik
I liga
I liga

Postprzez toszman » 3 maja 2012, o 23:43

Niezależny napisał(a):Pierdzielicie jak potłuczeni ... Ale tego że tak będzie domyślałem się oglądając kolejne zdobyte bramki w dzisiejszym meczu. Nie macie pojęcia tak naprawdę jak to wygląda od środka ... Wcale pozostawienie p. Sojki nie jest lepszym wyjściem, a dlaczego to może ktoś kiedyś powie. Nie będę to na pewno ja, bo pomimo że chcę odejścia p. Sermaka i p. Sojki to nie będę takich rzeczy wyciągał publicznie. Dzisiejszy mecz niczego nie zmienia i nadal domagamy się zmiany trenera.

Tak czytam te wiadomości i czytam, aż [cenzura] w końcu musze coś napisać. Jak nie wiemy jak to wygląda od środka, to podziel się z nami tą wiedzą, będziemy wszyscy tak mądrzy jak Ty. :) Rozumiem Wasze/Nasze niezadowolenie z wyników i chęć wyrzucenia trenera (które jako tako i tak nie ma dla mnie sensu, bo nie znajdziemy na ten czas lepszego trenera niż Sermak ... no ale tak to z nami jest, jak idzie dobrze -to wszyscy go wielbią, idzie źle to każdy chce go wyjebać), ale co Ty masz do prezesa to już za [cenzura] nie wiem. Człowiek uratował ten klub, zrobił wszystko aby dalej istniał, a Ty chcesz go wyrzucić po paru słabszych meczach? Ogarnij się człowieku. Też bym chciał awans co roku, ale nie oszukujmy się .. dopóki nie znajdziemy dobrego sponsora nie ma co walczyć o awans, bo będziemy balansowali na granicy utrzymania się w 2 lidze. Ochłońmy troche, czasy słabych zespołów się skończyły.
Pozdro!
toszman
V liga
V liga

Postprzez Niezależny » 3 maja 2012, o 23:56

Nie jestem osobą upoważnioną do dzielenia się owymi informacjami. Wiem co wiem i uwierz mi że mam podstawy do mówienia tak, a nie inaczej. Jesteście zapatrzeni w dwójkę panów i tyle ... Uwierz mi że są osoby, które są w stanie uczynić wiele więcej i klub może przy nich osiągnąć całkiem inne rezultaty.
Niezależny
C-klasa
C-klasa

Postprzez **!bad boy!** » 25 maja 2012, o 09:48

PANIE NIEZALEŻNY KONKRETNE NAZWISKA PROSIMY A NIE ZE SĄ OSBY BLABLABLABLA:/

JA TEZ MOGE POWIEDZIEĆ ŻE TRZEBA CIE ZBANOWAĆ BO WIEM COS O TOBIE ALE NIE WYCIAGNE TWOJICH BRUDÓW NA SWIATLO DZIENNE:/

WIEC JAK MASZ TAKIE ZECZY GADAC A NIE CHCESZ SIE INFORMACJAMI PODZIELIĆ TO ZAMILKNIJ
**!bad boy!**
C-klasa
C-klasa

Postprzez quik123 » 26 maja 2012, o 07:27

pierdzielicie jakbyście co najmniej flache wodki wypyly trenerzy sie zmeiniaja i to jest normalne, piszecie ze klub wyciagnal z bagna etc a nie pamietacie zwyklej rzeczy to jego praca, tak zarabia na chleb w A klasie, potem w okregowce czy IV lidze mial stworzony bardzo dobry zespol, wiec nie bylo klopotu z awansem, tu problem polega na slabym poczatku rundy, bo ch.. z tego ze teraz zespol puscilo, ze gra na luzie, albo chce sie pokazac aby zostac na przyszly sezon, stawiacie mu pomnik a on zwyczajnie wykonywal swoja robote za ktora mu sie placi, premia za awnase wyplata co miesiac to norma jak kazdy inny zawod, mial warunki o jakich nie jeden trener marzy obozy, zgrupowania itp a klub ratowali czy odbudowywali czlonkowie zarzadu i sponsorzy bo bez nich co by trener zrobil? i na marginesie ten gosc ktoremu puchary nalezy stawiac nie ma klasy sie pozegnac, w telewizji jedzie po osobach z zarzadu i uwaza sie za nieomylnego :) to tak na koniec tej historii
quik123
C-klasa
C-klasa

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum