www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Klub 20 ! ZAPISY !

Archiwalne tematy.

Klub 20 ! ZAPISY !

Postprzez Dłg » 31 mar 2012, o 20:39

Kolejna inicjatywa kibiców Szczakowianki. Klub 20 to jak sama nazwa wskazuje KLUB osób/starszych kibiców którym nie obce są realia kibicowskie chętnych regularnie wspierać biało czerwonych Fanatyków, opcja dla osób które mają stały dochód a chcą nas zasilić.

Co zrobić żeby dołączyć ?! można zapisać się na listę u mnie jednak do klubu zostają wcielone osoby które zapłaciły pierwszą składkę.
Kto może dołączyć ?! Osoby powszechnie znane w naszym towarzystwie starsze czy też trochę młodsze które posiadają możliwość wpłacania kasy !
Co z tego będą mieć "klubowicze" ?! Większe gadżety w niższych cenach (koszulki,bluzy itd) mniejsze gadżety (vlepki, smyczki itd) gratis, prowadzimy pewne rozmowy na temat kilku fajnych opcji dla członków tej grupy lecz ruszamy na razie z tym co udało się uzgodnić. Do grupy nie będzie można wpisać się w każdej chwili. Przy osiągnięciu odpowiedniej liczy osób zapisy zostaną zamknięte, a korzyści mogą przypływać cały czas !

Wpłata miesięczna to 25 zł, numer konta oraz wiele innych informacji udzielę po zapisaniu się !!!!!!!!!!!

Chcemy zacząć działać prężnie, jednak do tego potrzebne są fundusze. Mając 200 zł zysku z meczy u siebie na miesiąc możemy wydać raz na miecha vlepki a dochodzą oprawy organizacje innych imprez za które nie dostajemy kasy tylko sami musimy ją zebrać i włożyć wyjazdy itd. Osoby chętne pisać na PW osoby mające gadu pisać na gg. Chcecie opraw jak na derbach ? Chcecie turniejów 2 razy w roku ? Chcecie wielu biało czerwonych imprez ? Chcecie Biało Czerwonego Jaworzna ?! To rzucać kieszonkowe dla ultrasów i ludzi którzy przy pomocy większej ilości kasy będą mogli pozwolić sobie na rozwinięcie skrzydeł !!!!!
Szczakowianka Jaworznoj
Dłg
II liga
II liga

Re: Klub 20 ! ZAPISY !

Postprzez kendall » 31 mar 2012, o 21:03

Dłg tylko żeby to był klub 20 a nie 6-7 osób.
Od 20 lat ze Szczakowianką na dobre i na złe !!!!
Jaworzno - KANTY
kendall
V liga
V liga

Postprzez peetair » 5 kwi 2012, o 23:32

z tego co pamiętam, była już podobna inicjatywa...pieniądze wpłaciłem a nikt się do mnie nawet słowem nie odezwał, mimo kilku moich maili i zapytań
peetair
C-klasa
C-klasa

Postprzez majner » 6 kwi 2012, o 11:41

Inicjatywa szlachetna, ale trzeba sobie uzmysłowić kilka bardzo istotnych rzeczy.

Przede wszystkim:
1. Jeśli składki mają być wpłacane na konto, to "działalność" trzeba zarejestrować, bo prędzej czy później "ktoś" się przypierniczy i będzie ból. Składek wpłacanych gotówką można się jeszcze wyprzeć. Przelewów już nie.
2. Ustalić jasny regulamin/statut, żeby każdy wiedział po co w tej grupie jest i do czego ona została stworzona.
3. Wybrać szefa, zastępców, ludzi od kasy i od organizacji (coś a`la skarbnik i sekretarz).
4. Określić (najlepiej w regulaminie/statucie) częstotliwość spotkań, na których "władza" będzie się "rozliczać" z bieżącej działalności.

Jeśli ktoś uważa, że przesadzam, to jest w błędzie.
Bez przejrzystych reguł grupa taka szybciej padnie niż powstała.
Chyba, że będzie to grupa 20 kolegów, gdzie każdy sobie ufa i szanuje się nawzajem. Przy obcych osobach - nie ma szans.
majner
V liga
V liga

Postprzez Simsonek15 » 6 kwi 2012, o 13:35

majner napisał(a):Inicjatywa szlachetna, ale trzeba sobie uzmysłowić kilka bardzo istotnych rzeczy.

Przede wszystkim:
1. Jeśli składki mają być wpłacane na konto, to "działalność" trzeba zarejestrować, bo prędzej czy później "ktoś" się przypierniczy i będzie ból. Składek wpłacanych gotówką można się jeszcze wyprzeć. Przelewów już nie.

nie wiem czy bank interesuje się tym skąd te pieniądze bedą napływać , jezeli to bedzie coś al'a konto studenckie , czyli darmowe konto oszczednosciowe .

majner napisał(a):2. Ustalić jasny regulamin/statut, żeby każdy wiedział po co w tej grupie jest i do czego ona została stworzona.
3. Wybrać szefa, zastępców, ludzi od kasy i od organizacji (coś a`la skarbnik i sekretarz).
4. Określić (najlepiej w regulaminie/statucie) częstotliwość spotkań, na których "władza" będzie się "rozliczać" z bieżącej działalności.

Każda z osob , ktora bedzie wpłacać pieniadze bedzie mogła codziennie być informowana o ilosci gotówki na koncie (internetowe sprawdzanie salda konta)
Szefostwo w tej grupie składało by się głównie na pilnowaniu czy każdy kto mógł to wpłacił na konto i organizowaniu pewnego rodzaju spotkań , co jakiś czas aby określić dokladny cel zbiorki (czyli na co wydajemy w ten czas pieniadze)
Wiadomo ze każda decyzja bedzie musiała być obgadana .
Na Młynie nie milcze jak grób, tylko dre morde za mój klub
Obrazek
Simsonek15
III liga
III liga

Postprzez majner » 6 kwi 2012, o 14:00

Simsonek15 napisał(a):nie wiem czy bank interesuje się tym skąd te pieniądze bedą napływać , jezeli to bedzie coś al'a konto studenckie , czyli darmowe konto oszczednosciowe.

Nie chodziło mi o bank, tylko o Skarbówkę. Jeden donos i wszyscy leżą. Prowadzę własną firmę, więc uwierzcie mi, że wiem co mówię.

Simsonek15 napisał(a):Szefostwo w tej grupie składało by się głównie na pilnowaniu czy każdy kto mógł to wpłacił na konto i organizowaniu pewnego rodzaju spotkań , co jakiś czas aby określić dokladny cel zbiorki (czyli na co wydajemy w ten czas pieniadze)
Wiadomo ze każda decyzja bedzie musiała być obgadana .

Dokładnie o to mi chodziło. Tylko że zakres praw i obowiązków każdego musi być z góry określony.
W coś takiego mógłbym wejść, nawet z większą kwotą miesięcznej daniny członkowskiej ;)
majner
V liga
V liga

Postprzez bogu_s » 6 kwi 2012, o 17:21

Zgadzam się z majnerem, że lepiej zrobić wszystko oficjalnie i zrobić coś w stylu stowarzyszenia klubu kibica a nie klubu 20. Pisałem na priva w zeszłym sezonie do buliego że można pomyśleć nad czymś takim to odpisał, że to ma sens od 2 ligi. Moim zdaniem teraz by to wypaliło przy większej grupie osób patrząć na frekwencję na meczach. Przy własnej działalności można pogadać z prezesem i np. napoje i kełbaski sprzedawać a część zysku można przeznaczyć na gadżety, które można sprzedać z małym zyskiem i znów coś zarobić. Pieniądz robi pieniądz więc na pewno na oprawy meczów jakaś sumka by wpadła a i na promocję by zostało. Tylko tak jak pisał majner najlepiej zrobić to oficjalnie, żeby nikt nie miał do nikogo podejrzeń że bierze kasę dla siebie. Najważniejsza jest przejrzystość.
bogu_s
C-klasa
C-klasa

Postprzez Dłg » 7 kwi 2012, o 16:38

rozmawiałem dzis z prawnikiem co i jak wszystko wiem poruszymy ten temat na meczu!
Szczakowianka Jaworznoj
Dłg
II liga
II liga

Powrót do Archiwum