www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Szczakowianka Jaworzno : GKS Tychy 15 00, Sobota

Archiwalne tematy.

Re: Szczakowianka Jaworzno : GKS Tychy 15 00, Sobota

Postprzez Germanik » 11 mar 2012, o 01:05

Generalnie nieźle to wyglądało :)
Relacja + fotki + zdjęcia całej wiosennej kadry: http://jaworznianin.pl/index.php?option ... &Itemid=32
Germanik
V liga
V liga

Postprzez majner » 11 mar 2012, o 06:50

A ja mam nadzieję, że to był ostatni mecz Józka na lewej obronie :) To nie jest jego pozycja, a już na pewno nie na tym poziomie rozgrywek :)

Coś czuję, że do powrotu Rafała Łybyka będziemy grali do oporu Pawłem Sermakiem w środku :) Oby nasza niedoszła gwiazda pokazała, że należy mu się miejsce na boisku. Życzę mu tego z całego serca :)

Btw. jak wygląda sprawa z Radkiem Kuziom ? Kontuzja czy trener zrezygnował z niego ?
Rozumiem też, że Szkotak robił sobie zdjęcie tak "na wszelki wypadek", gdyby grał u nas na wiosnę ? :D
majner
V liga
V liga

Postprzez Rafal » 11 mar 2012, o 09:24

Szkotak na 100% zagra u nas na wiosnę, jest w już oficjalnie w kadrze.
Rafal
IV liga
IV liga

Postprzez Randall » 11 mar 2012, o 09:28

Zawodnik w żadnym wypadku nie jest jeszcze zawodnikiem Szczakowianki. Dostał on propozycje od zarządu i ma czas na odpowiedź, której powinien udzielić w poniedziałek. Wtedy będzie można oficjalnie powiedzieć że jest on lub nie naszym zawodnikiem.
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez Rafal » 11 mar 2012, o 12:32

Źle się wyraziłem, przepraszam. Trener wypowiedział się pozytywnie co do gry i formy tego zawodnika i chętnie by go widział w zespole. Co do spraw kontraktowych musimy poczekać, być może w poniedziałek się już coś wyjaśni.
Rafal
IV liga
IV liga

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum