www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Szczakowianka.pl - Oficlany Serwis Klubu

Archiwalne tematy.

Re: Szczakowianka.pl - Oficlany Serwis Klubu

Postprzez beznickabez » 25 mar 2012, o 11:15

Randall napisał(a):
Szczurek napisał(a):zapewne nie, randall tradycyjnie nie wie czy on wystartuje, a ja już mam za mało czasu żeby startować z nowym.

Czemu masz za mało czasu? Skrypt masz stary, wiec w czym problem ... U nas nie wystartuje, zbyt mało czasu na to wszystko mam. Zapraszam do organizowanego tego przez kolegów z Jaworznianin.pl. O całkiem ciekawe nagrody się chłopaki postarali.

Jestem w stanie pomóc w tym.
beznickabez
III liga
III liga

Postprzez Szczurek » 25 mar 2012, o 13:15

tutaj chodziło głównie o załatwienie jakiś nagród. Po prostu kto próbował współpracować z randallem ten wie jak leci w [cenzura], a wystarczyło kilka tygodni temu po prostu napisać że typera nie będzie :)
Szczurek
II liga
II liga

Postprzez Randall » 25 mar 2012, o 17:21

Aaa to teraz nie możesz nagród załatwić? :D Hehe, spoko ... każde wytłumaczenie jest dobre.
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez Drozdz303 » 21 kwi 2012, o 12:31

Dziś mecz z Rogowem, a ja się pytam gdzie jest zapowiedź na stronie?
Drozdz303
IV liga
IV liga

Postprzez jawor » 21 kwi 2012, o 18:15

Szkoda że nie ma relacji LIVE z meczów ligowych
jawor
III liga
III liga

Postprzez Randall » 22 kwi 2012, o 09:54

Jeśli chodzi o brak zapowiedzi wczorajszego meczu, to nie pojawiła się ona z przyczyn technicznych. Jeśli chodzi natomiast o relacje live ze spotkań, to ciężko jest cokolwiek robić w pojedynkę ... Chętnych do jakiejkolwiek pracy brak, wiec jest tyle ile jest.
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez Winger » 22 kwi 2012, o 10:04

Randall napisał(a):Jeśli chodzi o brak zapowiedzi wczorajszego meczu, to nie pojawiła się ona z przyczyn technicznych.

Powiedz mi co to za cms, z którym są bez przerwy problemy? ... Co chwilę albo czegoś się nie da dodać, albo trwają konserwację? .... Dawniej przez kilka lat nie było tyle problemów co z tym w ciągu 2 miesięcy. Szczerze ja bym go już wywalił w pizdu i zażądał zwrotu pieniędzy za niego.

Randall napisał(a):Jeśli chodzi natomiast o relacje live ze spotkań, to ciężko jest cokolwiek robić w pojedynkę ... Chętnych do jakiejkolwiek pracy brak, wiec jest tyle ile jest.

Ja Ci powiem tak, kiedyś na szybko i w ciągu jednego dnia zebrałem 10 osób chętnych do pomocy. A czemu nie chcą pisać na tej stronie? ... Może dlatego, że ludzie chcą rzetelnych informacji, a na tej stronie mimo ch*jowej gry piłkarzy nie napiszę się tego, tylko że "wypadek przy pracy", albo że "grali pod wiatr".
Winger
IV liga
IV liga

Postprzez Randall » 22 kwi 2012, o 10:09

To nie problem z CMS'em a z moim internetem. Nie miałem dostępu do niego, a przez telefon ciężko napisać coś dłuższego. Jeśli chodzi natomiast o drugą sprawę i osoby chętne do współpracy. To one i by się może znalazły, tylko szybko im się odechciewa pisać, jak trzeba to robić systematycznie ... a kogoś na chwilę mi nie potrzeba.
Randall
Administrator
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum