www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Uwagi o forum

Archiwalne tematy.

Re: Uwagi o forum

Postprzez Kondzio » 22 kwi 2011, o 22:36

CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO
Kondzio
III liga
III liga

Postprzez GrecoJaworzno » 4 paź 2011, o 08:47

Nie jest to mój pomysł aczkolwiek na innych stronkach się to przyjeło, chodzi mi o strefe Girl Power, w której umieszczone są fotki kibiców płci żeńskiej (na stadionach, z szalikiem itp.) mam tu na myśli nasze Jaworznianki. Oczywiście nazwę można zmienić chodzi tylko by zaakceptować taką strefe na forum.
Obrazek
GrecoJaworzno
V liga
V liga

Postprzez Randall » 4 paź 2011, o 14:49

GrecoJaworzno napisał(a):Nie jest to mój pomysł aczkolwiek na innych stronkach się to przyjeło, chodzi mi o strefe Girl Power, w której umieszczone są fotki kibiców płci żeńskiej (na stadionach, z szalikiem itp.) mam tu na myśli nasze Jaworznianki. Oczywiście nazwę można zmienić chodzi tylko by zaakceptować taką strefe na forum.

Wydaje mi się że nie sprawdzi się to bo: 1. Tych jaworznianek kibicujących Szczakowiance policzysz na palcach jednej ręki, a jeśli nie to dwóch na pewno, 2. Część z nich nie będzie zainteresowana publikacją swojej twarzy.
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez Bartek » 28 gru 2011, o 17:21

Sprawy: ważna i mniej ważne.

1. Na miłość boską, jak można blokować i przenosić do archiwum temat Śp. Boysana i Węgora? Społeczność forumowa przynajmniej przez taki symboliczny gest - pozostawienie tego tematu w MY KIBICE na zawsze powinna uczcić pamięć najwierniejszego kibica Szczakowianki. Zgadzacie się ze mną?

2. Czy możemy skasować i założyć od nowa tematy: "Reprezentacja - temat zbiorczy" oraz "Ciekawostki ze świata piłki nożnej"? W przypadku tego pierwszego 8 ostatnich stron to linki wrzucane przez scorlava, które i tak zaraz pewnie w 80% będą nieaktywne więc nawet jakby ktoś chciał coś znaleźć... zresztą i tak wykorzysta pewnie do tego Wujka Gugle. W pakiecie odnowiłbym temat "Zatrzymań...".

Temat "Co u rywali?" też w miarę możliwości posprzątałem.

3. Dlaczego temat "Występy młodych Szczakusi" został przeniesiony do archiwum?
Bartek
B-klasa
B-klasa

Postprzez Randall » 28 gru 2011, o 17:29

W archiwum forumowym znalazły się wszystkie tematy zamknięte, a taki bym m.in temat Boys@ana czy też Szczakusi. Miało to na celu uprzątnięcie forum z tematów, w których nikt się nie wypowiada lub po prostu się przedawniły. Uwagi co do czyszczenia mile widziane ...
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez Bartek » 9 sty 2012, o 16:32

Gdzie znajdę opcję kasowania konta na forum?
Bartek
B-klasa
B-klasa

Postprzez Winger » 26 lut 2012, o 19:23

Proszę o usunięcie mojego konta z forum
Winger
IV liga
IV liga

Postprzez Randall » 26 lut 2012, o 20:02

Wielokrotnie już pisałem i powtórzę po raz kolejny jeśli trzeba: Nie usuwamy żadnych kont z forum.
Randall
Administrator
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum