www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Uwagi o forum

Archiwalne tematy.

Uwagi o forum

Postprzez Winger » 27 lis 2008, o 16:04

Wszystkie uwagi na temat tego forum.
Winger
IV liga
IV liga

Re: Uwagi o forum

Postprzez Winger » 27 lis 2008, o 16:06

Niestety stare forum ma wgrane zbyt dużo modów które nie są dostępne w tej wersji forum, przez co nie będzie możliwości przegrania starych tematów i postów.
Winger
IV liga
IV liga

Postprzez Szczurek » 27 lis 2008, o 16:16

a co z modami szybkiej odpowiedzi, cytowania selektywnego, gadu-gadu itp. ??
Szczurek
II liga
II liga

Postprzez Winger » 27 lis 2008, o 16:25

Szczurek napisał(a):a co z modami szybkiej odpowiedzi, cytowania selektywnego, gadu-gadu itp. ??

:arrow: Moduł szybkiej odpowiedzi - zostanie zaraz dodany
:arrow: Moduł gg - zostanie zaraz dodany
:arrow: Cytowanie selektywne - jeszcze się nie spotkałem z tym modułem do tej wersji forum
Winger
IV liga
IV liga

Postprzez Szczurek » 27 lis 2008, o 18:51

Winger sprawdź gg, tam wysłałem ci linka do cytowania selektywnego na PHPBB 3 :) A jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to pisz ;-) :P
Szczurek
II liga
II liga

Postprzez Drozdz303 » 16 gru 2008, o 22:16

Ja mam panowie administratorzy małą uwagę :D chodzi o to, że mam przeglądarkę Internet Explorer 7 i jak wchodzę na forum to jest w porządku loguje sie i w ogóle, ale jak wejde w jakis temat z postami to mam wszystko tak jakby nie pośrodku tylko z lewej strony. Ale nie wiem czy to wina mojego oprogramowania czy po prostu to forum tak funkcjonuje w tej przeglądarce ;)
Drozdz303
IV liga
IV liga

Postprzez Winger » 17 gru 2008, o 11:16

Drozdz303 napisał(a):Ja mam panowie administratorzy małą uwagę :D chodzi o to, że mam przeglądarkę Internet Explorer 7 i jak wchodzę na forum to jest w porządku loguje sie i w ogóle, ale jak wejde w jakis temat z postami to mam wszystko tak jakby nie pośrodku tylko z lewej strony. Ale nie wiem czy to wina mojego oprogramowania czy po prostu to forum tak funkcjonuje w tej przeglądarce ;)

No faktycznie występuje taki problem w IE7, postaramy się go rozwiązać jak najszybciej. Choć osobiście polecam firefoxa :) w nim nie ma żadnych problemów :)

Pozdrawiam
Winger
IV liga
IV liga

Postprzez Simsonek15 » 6 sty 2009, o 16:43

Wszystko ładnie ślicznie ,na początku były małe trudności z zalogowaniem się, ponieważ nie wyświetlał się rysunek z kodem potrzebnym.Teraz jest git tylko jedno pytanie czy nie dało by się zamiast starego forum umieścić to ? chodzi mi o to ze jak wchodzimy na www.szczakowianka.pl to jak jest strona startowa to tam zamiast tego starego czy nie mogło by być to forum.?
Na Młynie nie milcze jak grób, tylko dre morde za mój klub
Obrazek
Simsonek15
III liga
III liga

Postprzez Randall » 8 sty 2009, o 17:07

Simsonek15 napisał(a):Wszystko ładnie ślicznie ,na początku były małe trudności z zalogowaniem się, ponieważ nie wyświetlał się rysunek z kodem potrzebnym.Teraz jest git tylko jedno pytanie czy nie dało by się zamiast starego forum umieścić to ? chodzi mi o to ze jak wchodzimy na http://www.szczakowianka.pl to jak jest strona startowa to tam zamiast tego starego czy nie mogło by być to forum.?

Tak będzie, jeśli tylko to forum oficjalnie wystartuje.
Randall
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do Archiwum