www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Szczakowianka.pl

W tym dziale piszcie wszystkie uwagi, problemy zarówno z forum jak i ze stroną Klubową i Kibicowską.

Szczakowianka.pl

Postprzez Randall » 6 lut 2013, o 23:25

Jeśli jest ktoś zainteresowany dalszym kierowaniem Szczakowianka.pl proszę o kontakt GG: 1925923 lub na E-Mail: rafal.bzowski@szczakowianka.pl
Randall
Administrator
Administrator

Re: Szczakowianka.pl

Postprzez Szczurek » 7 lut 2013, o 23:43

jestem zainteresowany domeną :D
Szczurek
II liga
II liga

Postprzez reddevil » 23 lip 2013, o 21:39

Czy redakcja ma zamiar dokonać aktualizacji w zakładkach takich jak sztab szkoleniowy, sparingi itp.?
reddevil
III liga
III liga

Postprzez Randall » 24 lip 2013, o 00:11

Musisz pytać nowej redakcji :) Od wczoraj strona została oficjalnie przekazana do klubu i to oni odpowiadają za to co pojawia się na stronie i kiedy. Moja działalność przy Szczakowianka.pl jak i Kuby dobiegła końca :)
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez reddevil » 11 sie 2013, o 19:54

Czemu zmieniono design forum? Według mnie tamta odsłona była dużo lepsza.
reddevil
III liga
III liga

Postprzez Kuba aka » 11 sie 2013, o 20:00

Co to jest?
kto wpadł na ten idiotyczny pomysł zmiany motywu? Tamto było w naszych barwach i 10 razy ładniejsze ....
Kuba aka
IV liga
IV liga

Postprzez Randall » 11 sie 2013, o 20:00

Pracuje obecnie nad nowym wyglądem forum. Bardziej czytelnym ... Oczywiście podstawa to zmiana kolorów tego stylu, na te odpowiadające barwą klubu. Niestety trochę tu musi potrwać, zwłaszcza że mam problem z dostępem do serwera. Myślę że po zmianach efekt będzie lepszy.
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez Randall » 17 gru 2013, o 23:24

Jako iż nowy właściciel strony i forum - JSP Szczakowianka nie angażuje się w działanie forum i to co na nim się pojawia, postanowiłem przekazać forum Sebastianowi (sebek96). Ja z racji tego, że nie działam już w żaden sposób w klubie, a moja osoba jest tam niechętnie widziana zrzekam się uprawnień do forum. Dzięki.
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez sebek96 » 25 sty 2014, o 03:13

Drogi Rafale tylko ze ja nie mam czasu żeby sie tym zajmować, a obarczyłeś mnie tym informując już po fakcie, przekaż to stanowisko proszę osobie która będzie coś robić. Mi niestety czas na to nie pozwala.
sebek96
Administrator
Administrator

Powrót do Uwagi dotyczące forum oraz strony