www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

[K] Bilety z meczy Szczakowianki

Dział na aukcje, ogłoszenia sprzedaży oraz oferty kupna.

Re: [K] Bilety z meczy Szczakowianki

Postprzez gumiszczaksa » 2 sty 2012, o 17:58

kolekcjonuje wycinki z prasy i bilety o 10 lat, bilety posiadam głównie z meczy w Jaworznie.
spisu nie mam, jeśli masz jakieś pytania to pisz
gumiszczaksa
C-klasa
C-klasa

Postprzez DJM » 29 sty 2012, o 23:02

Witam, od jakiegoś czasu poszukuję biletu z meczu Szczakowianka Jaworzno – Orlen Płock 17.11.2001, lub jeśli w tamtym sezonie wszystkie bilety były takie same (bez daty i nazwy przeciwnika) to interesuje mnie jakikolwiek bilet z tamtego sezonu. Będę wdzięczny za odpowiedź, za choćby zdjęcie takiego biletu ;)
DJM
C-klasa
C-klasa

Postprzez Maniak » 27 lut 2012, o 23:44

Mam do sprzedania sporo biletów w meczy ekstraklasy i 1 ligi z udziałem Szczakowianki (mecze u siebie i wyjazdy) oraz kilka biletów reprezentacji Polski

Zainteresowane osoby proszę o kontakt
Maniak
V liga
V liga

Postprzez MarcinZ » 29 mar 2012, o 20:03

Jestem bardzo zainteresowany biletem z najbliższego meczu Szczakowianka - Start/Odra Bogdanowice. Jeżeli komuś nie jest potrzebny i będzie zachowany w bdb stanie to odkupię go za dobrą cenę (za bilet i wysyłkę). Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. (kolekcjoner)
MarcinZ
C-klasa
C-klasa

Postprzez DJM » 27 sie 2012, o 21:16

Pytanie do kolekcjonerów - czy ktoś może potwierdzić, że taki wzór biletów obowiązywał w rundzie jesiennej sezonu 2001/02?

Obrazek
DJM
C-klasa
C-klasa

Postprzez grejfrut » 27 sie 2012, o 21:29

Taki bilet mam z baraży z Radomskiem a to był właśnie ten sezon, tylko że runda wiosenna. Jakie bilety były w sezonie to nie wiem. Tyle mogę pomóc :)
grejfrut
B-klasa
B-klasa

Postprzez DJM » 27 sie 2012, o 21:33

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź.
W sumie to chodzi mi głównie o to, czy taki bilet mógł być w listopadzie w meczu Szczakowianka - Orlen, a z tego co wiem, to w listopadzie zaczęła sie już runda wiosenna, więc tym bardziej prawdopodobna jest Twoja odpowiedź ;)

A czy ktoś z was posiada może wyjazdowe bilety Szczakowianki właśnie z sezonu 2001/02? Interesują mnie skany/zdjęcia biletów z wyjazdów na Ceramikę Opoczno, Ruch Radzionków, Górnik Polkowice, KS Myszków, Zagłębie Sosnowiec, Włókniarz Kietrz i Polar Wrocław
DJM
C-klasa
C-klasa

Postprzez Puny » 4 paź 2012, o 19:42

DJM napisał(a):Pytanie do kolekcjonerów - czy ktoś może potwierdzić, że taki wzór biletów obowiązywał w rundzie jesiennej sezonu 2001/02?

Obrazek

sądzę, iż to nie jest bilet z sezonu 2001/2002 jak napisano wcześniej
zanzaczam, że nie jestem kolekcjonerem ale posiadam "pamięć"
Puny
B-klasa
B-klasa

Postprzez DJM » 26 lis 2012, o 19:35

Przyznam, że ta wiadomość trochę mnie zmartwiła

Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć w tej sprawie?

Pozdrawiam
DJM
C-klasa
C-klasa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do WebBazar