www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Sport w mieście

Dział mający na celu rozmowy o naszym "pięknym" mieście jakim nie wątpliwie jest Jaworzno.

Sport w mieście

Postprzez Norek » 20 kwi 2009, o 16:18

Nadchodzą turnieje półfinałowe el.ME U19, czy w związku z tym, że panie będą grać również w Jaworznie, wiadomo juz mniej więcej po ile będą bilety? DOkładnie chodzi mi o mecz

23 kwietnia

Sosnowiec godz.12.00 Dania - Islandia
Jaworzno godz.15.00 Szwecja - Polska
Norek
C-klasa
C-klasa

Sport w mieście

Postprzez reddevil » 20 kwi 2009, o 17:40

Wstep darmowy
reddevil
III liga
III liga

Sport w mieście

Postprzez Szczurek » 25 kwi 2009, o 09:39

Zgoda Byczyna - RKS Grodziec Będzin
25.04, sobota, g. 16

Dziś meczu nie mamy więc zapraszam na Zgode ;) Mecz o pewne miejsce lidera Grodziec i Byczyna zajmują 1 miejsce.
Szczurek
II liga
II liga

Sport w mieście

Postprzez lika » 25 kwi 2009, o 17:15

jak poszło?
lika
C-klasa
C-klasa

Re: Sport w mieście

Postprzez B!@ŁY » 26 kwi 2009, o 06:34

2:1 Dla Zgody ;)
B!@ŁY
IV liga
IV liga

Sport w mieście

Postprzez Rafal » 26 kwi 2009, o 11:58

1:0 dla Grodźca po błędzie Józka. Chciał podać do bramkarza, ale skiksował. Do przerwy 1:1 strzał zza pola karnego w słupek. Odbita piłka od zewnętrznej części słupka, wrzuta na szczupaka i brama. Potem 70'+ sam na sam obok bramkarza... piłka znalazła się obok bramki, ale gol zaliczony. Do tej pory nie wiem co tam się stało, może dziura w siatce? :lol:
Rafal
IV liga
IV liga

Sport w mieście

Postprzez toszman » 1 maja 2009, o 21:27

Po dzisiejszym emocjonującym meczu, nasi siatkarze są krok bliżej utrzymania :)

MCKiS PKE Energetyk Jaworzno - Fart Kielce 3:2 (25:23, 17:25, 23:25:15, 25:18, 22:20)
toszman
V liga
V liga

Postprzez Simsonek15 » 10 lip 2010, o 09:10

Jak dobrze wiecie , Nasze miasto nie jest chętne do tego aby u Nas była jaka kol wiek potęga sportowa .Chyba kluby z IV ligą je bardzo zadowalają , nie wiem dlaczego , może to z wygody.Oto kolejny przykład .Ostatnio miałem okazje rozmawiać w bibliotece miejskiej , z bardzo młodym radnym Naszego miasta (niestety nie pamiętam nazwiska).Udało mi się poruszyć temat Jaworznickiej piłki nożnej , wiec przedstawię tutaj dialog mój z Panem radnym
-Ja-Czy nie uważa Pan , że Jaworznickie kluby mogły by grać kilka lig wyżej , mamy przecież kilka klubów , które mają ambicje ?
-Radny-uważam , że tak
-Ja-wiec czy miasto mogło by coś zrobić w tym kierunku?
-Radny-Oczywiście , że nie miasto nie ma wpływu na poziom piłki nożnej w Jaworznie
-Ja-A może jakieś subwencje , które by wspomogły sport , przecież kazdy wie , że prywatni sponsorzy nie zajmą się klubami z ligi okręgowej
-Radny- Miasto nie jest w stanie zorganizować takiej pomocy finansowej , ile możemy tyle dajemy

Pochwalił mi się również swoimi zarobkami za to tylko , że jest radnym i chodzi na 6 spotkan w miesiącu trwających okolo 1,5 h i za to zarabia (marne) 2600 zł to chyba jakiś paradoks :)
Na Młynie nie milcze jak grób, tylko dre morde za mój klub
Obrazek
Simsonek15
III liga
III liga

Postprzez Kotlet » 12 lip 2010, o 21:16

jacy radni, takie miasto i wszystko co z nim związane.
Kotlet
B-klasa
B-klasa

Następna strona

Powrót do Nasze Miasto