www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Jaki samochód najlepiej kupić?

Forum przeznaczone do luźnych rozmów na wszystkie tematy.

Jaki samochód najlepiej kupić?

Postprzez nassam55 » 30 mar 2017, o 04:45

Szukasz idealnego samochodu dla siebie i swojej rodziny? Przyjdż do Autoplaza w Warszawie i sparawdź jak prezentuje się nowe mondeo! Ten samochód na pewno przypadnie Ci do gustu więc nie czekaj i przyjdź obejrzeć go już dziś!
nassam55
C-klasa
C-klasa

Re: Jaki samochód najlepiej kupić?

Postprzez wiecektom » 3 kwi 2017, o 11:21

najlepsze auto to jest ford
wiecektom
C-klasa
C-klasa

Postprzez jeremek » 9 maja 2017, o 01:08

wiecektom napisał(a):najlepsze auto to jest ford

Znam sporo osób, co by polemizowały :) A samochód kupujemy taki, na jaki nas stać. Fajnie mieć nową, drogą brykę z salonu ale do tego potrzebna jest kaska. Jak jej brakuje, to trzeba się rozejrzeć za używką. Na https://poleasingowe.pl/pl/auctions/list/pub/all/vehicles zawsze coś ciekawego można wypatrzyć. To platforma aukcji poleasingowych. Sporo niestarych, wypasionych furek w dobrej cenie :)
jeremek
C-klasa
C-klasa

Postprzez Alanoo » 16 maja 2017, o 15:25

Bezpieczny myśle,że to jest najważniejsze
Alanoo
C-klasa
C-klasa

Postprzez filipek » 26 maja 2017, o 15:04

Ja szukam czegoś dla rodzinki 2+2 i jak narazie to mój typ numer jeden http://noweuzywane.eu/lista/skoda-octav ... joy-kombi/ Ogólnie jestem fanem Skody bo cenowo nie jest to kosmos a są fajnie w środku wykończone.
filipek
C-klasa
C-klasa

Postprzez radek » 6 cze 2017, o 10:42

Każde auto dobre jak się nie psuje i jest oszczędne. Dlatego ja bym wybierał takie jakie mi odpowiada a potem wystarczy się umówić na montaż zestawu Optima http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat i od tego momentu wydajesz przynajmniej połowę mniej na paliwo
radek
C-klasa
C-klasa

Powrót do Hyde Park