www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Analizy umów deweloperskich

Forum przeznaczone do luźnych rozmów na wszystkie tematy.

Analizy umów deweloperskich

Postprzez olek2s » 20 mar 2017, o 09:06

Witam, co wiecie o takich analizach umów deweloperskich? Umiecie sami taką analizę przeprowadzić? Czy raczej szukacie jakiejś firmy, która się tym zajmie? Ze swojej strony mogę polecić Ci http://www.kdbip.com.pl/index.php?file= ... aliza.html . Firma zna się na rzeczy, a do tego ceny są bardzo przyzwoite, więc myślę, że każdy skusi się na tego typu rozwiązanie.
olek2s
C-klasa
C-klasa

Re: Analizy umów deweloperskich

Postprzez bikeros » 22 mar 2017, o 11:06

No to jest w sumei ciekawa oferta
bikeros
C-klasa
C-klasa

Postprzez filip4r » 24 mar 2017, o 13:29

To prawda, oferta genialna.
filip4r
C-klasa
C-klasa

Postprzez jeremek » 8 maja 2017, o 22:25

Jak kupowałem mieszkanie to naszą umowę deweloperską analizowała pani mecenas Wolska z Kancelarii Radców Prawny WMC - https://wmc.com.pl/. Usługa wykonana na wysokim poziomie.
jeremek
C-klasa
C-klasa

Powrót do Hyde Park