www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z kibicami naszego klubu.

Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez Dłg » 5 wrz 2011, o 18:37

Pozwole sobie na wstępie na mały artykuł.
Po latach gry na boiskach niższych lig udało awansować się do trzeciej ligi zawodnicy dobrze graja podpisujemy kontrakt ze sponsorami wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Wszystko? Z ostatnich 3 czy tam 4 lat z całej tułaczki po niższych ligach najbardziej zapadł mi w pamięci sezon w którym graliśmy na boiskach A klasy. Nie ze względu na wygrywanie meczy po 15 do zera. Ze względu na atmosferę jaka wtedy panowała na trybunach. Co mecz około 70/80 osób w popularnym młynie z bardzo dobrym dopingiem wszyscy się akceptowali stary stał przy młodym i nie patrząc na staż kibicowski dopingował tak samo. Co się stało że teraz w młynie mamy 30/40 osób, wymiana pokoleń, konflikty niektórych osób. Starsza ekipa praktycznie w 100% dała sobie spokój spotkamy ich teraz na krytej oczywiście nie obwiniam nikogo każdy dorasta jednak szacunek dla ludzi którzy mimo wieku pomagają mlodym. Czy o tym myśleli wszyscy 4 lata wstecz ? Czy ówczesnym liderom przeszła chociaż przez głowe myśl że jeżeli awansujemy sportowo do 3 ligi wszystko co budowali przez lata praktycznie runie? Pamiętam jak jechalismy zarąbanym przegubowym autobusem lini 305 ze Szczakowej w około 50 osób na mecz z CKSem fajnej ekipy. Czy ludzie traktowali wtedy poważnie kibiców TSP? Nie bo z tego autobusu zebrano by 40 ludzi do bicia . Dzisiejsza sytuacja kojarzy mi się z przejedzeniem,z balonem ktory sami napompowaliśmy i w którym sami dusimy w sobie fanatyka którym nie jesteśmy od dziś, uciekając na kryta. Sami sobie winni jesteśmy za to że jest jak jest. Nie podoba nam sie obecna sytuacja mimo tego nic z tym nie robimy. Nie szukajmy winy w innych, popatrzmy się na siebie działajmy w sposób w jaki chcielibyśmy aby działała cała grupa kibiców wtedy sukces na plaszczyźnie kibicowskiej mamy gwarantowany. Czy chcecie atmosfery piknikowej z meczów Rozwoju Katowice Skry Czestochowa czy też wiekszości ligowych rywali? NIE !!! MY chcemy atmosfery świeta atmosfery jak z Opola atmosfery która mieliśmy kilka lat temu w 3 lidze czy w A klasie !!! Do roboty panowie !!!!!!!!!!!! Sezon dopiero sie zaczął. CHODZ DO MŁYNA Z NAMI NIECH KAŻDY MECZ STANIE SIE DERBAMI.

temat w którym każdy może pochwalić sie swoimi pomysłami dotyczącymi promocji Szczaksy w Jaworznie. Ogólnie Biało Czerwony Jaworznicki kibicowski hyde park.
Szczakowianka Jaworznoj
Avatar użytkownika
Dłg
II liga
II liga
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 13:08

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez Dłg » 5 wrz 2011, o 18:39

Proszę o wypisywanie własnego zdania. Pomysłów na odmienienie obecnej sytuacji

Pozdrawiam Spytu.
Szczakowianka Jaworznoj
Avatar użytkownika
Dłg
II liga
II liga
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 13:08

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez Dłg » 5 wrz 2011, o 18:40

Nie jebać po innych wypowiadać sie grzecznie i konkretnie.
Szczakowianka Jaworznoj
Avatar użytkownika
Dłg
II liga
II liga
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 13:08

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez piknik Fans » 5 wrz 2011, o 19:21

mysle ze wszystko przez to że każdy mówił na inna dzielnice że jest za tym i za tym :) niech wypowiedzą się osoby najlepiej z: Podłeża,Sobieski,Byczyna,Góra Piachu.Bo ostatnimi latami nie chodzą do młyna :( co do starszych nie udzielają się to niech przynajmniej siedzą w młynie ale obok i niech nie śpiewają chodzi też o ekipę sportową :) żeby nie było tak jak ostatnio na meczu .Kto był to wie o co chodzi :)
Avatar użytkownika
piknik Fans
III liga
III liga
 
Posty: 328
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 21:14

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez tommas » 5 wrz 2011, o 19:36

Ja myślę, że głównie powinniśmy zacząć od naprawy frekwencji w młynie poszczególnych dzielnic, które w mniejszym lub większym stopniu działają na rzecz Szczakowianki. Nie powinno być tak, że ludzie którzy mają po 20 lat, chodzą na krytą, gdzie chodzą stare dziadki. Niech każda dzielnica wyznaczy sobie lidera i po prostu namawia ludzi, którzy kiedyś stanowili młyn z danej dzielnicy. Takich ludzi jest dużo to tylko kwestia mobilizacji i zbierania się. Skoro na derby się dało to i w każdym meczu da radę. Jeśli każda dzielnica zajmie się swoim podwórkiem to wyjdzie to z korzyścią dla Nas, niech każdy z Nas zmobilizuje chociaż część ludzi, którzy kiedyś chodzili razem z Nami i tworzyli tą atmosferę. Czym Nas będzie więcej tym więcej ludzi będzie przychodzić do młyna by bawić się wspólnie razem z Nami. Nie powinno być tak, że ludzie chodzą na krytą, którzy mają po 20 lat, wszyscy bierzemy barwy i chodzimy wspólnie kibicować Szczakowiance, tylko wtedy można zarazić nowych ludzi do chodzenia do młyna. Podsumowując, mój plan zakłada, żeby każda dzielnica ogarnęła sobie lidera i prezentowała jak największe liczby, a z czasem będzie Nas sporo, można zrobić konkurs ile ludzi z danej dzielnicy przychodzi i która najlepiej działa, będzie to w pewnym stopniu jakaś motywacja, by przyjść na mecz i pokazać się jak z najlepszej strony. Skoro w A klasie dawaliśmy radę to teraz tym bardziej powinniśmy, wystarczy tylko nie zaniedbywać obowiązku jakim jest po prostu obecność w młynie i śpiewanie. Czy aby na pewno to jest tak dużo? Damy radę ! Tylko niech każdy z Nas zacznie od naprawy poszczególnych dzielnic, aby liczby wynosiły jak z czasów A klasy albo i więcej, jak tylko dacie radę. Tego życzę Wam z całego serca. Musimy rosnąć wraz z poziomem ligowym, a nie stać w miejscu, a nawet się cofać !
Avatar użytkownika
tommas
V liga
V liga
 
Posty: 143
Dołączył(a): 23 wrz 2010, o 08:13
Lokalizacja: Jaworzno - OST

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez piknik Fans » 5 wrz 2011, o 20:19

tommas napisał(a):Ja myślę, że głównie powinniśmy zacząć od naprawy frekwencji w młynie poszczególnych dzielnic, które w mniejszym lub większym stopniu działają na rzecz Szczakowianki. Nie powinno być tak, że ludzie którzy mają po 20 lat, chodzą na krytą, gdzie chodzą stare dziadki. Niech każda dzielnica wyznaczy sobie lidera i po prostu namawia ludzi, którzy kiedyś stanowili młyn z danej dzielnicy. Takich ludzi jest dużo to tylko kwestia mobilizacji i zbierania się. Skoro na derby się dało to i w każdym meczu da radę. Jeśli każda dzielnica zajmie się swoim podwórkiem to wyjdzie to z korzyścią dla Nas, niech każdy z Nas zmobilizuje chociaż część ludzi, którzy kiedyś chodzili razem z Nami i tworzyli tą atmosferę. Czym Nas będzie więcej tym więcej ludzi będzie przychodzić do młyna by bawić się wspólnie razem z Nami. Nie powinno być tak, że ludzie chodzą na krytą, którzy mają po 20 lat, wszyscy bierzemy barwy i chodzimy wspólnie kibicować Szczakowiance, tylko wtedy można zarazić nowych ludzi do chodzenia do młyna. Podsumowując, mój plan zakłada, żeby każda dzielnica ogarnęła sobie lidera i prezentowała jak największe liczby, a z czasem będzie Nas sporo, można zrobić konkurs ile ludzi z danej dzielnicy przychodzi i która najlepiej działa, będzie to w pewnym stopniu jakaś motywacja, by przyjść na mecz i pokazać się jak z najlepszej strony. Skoro w A klasie dawaliśmy radę to teraz tym bardziej powinniśmy, wystarczy tylko nie zaniedbywać obowiązku jakim jest po prostu obecność w młynie i śpiewanie. Czy aby na pewno to jest tak dużo? Damy radę ! Tylko niech każdy z Nas zacznie od naprawy poszczególnych dzielnic, aby liczby wynosiły jak z czasów A klasy albo i więcej, jak tylko dacie radę. Tego życzę Wam z całego serca. Musimy rosnąć wraz z poziomem ligowym, a nie stać w miejscu, a nawet się cofać !


ławo sie mówi takie dzielnice jak:
Podłeże
góra piachu
sobieski
ma wyjebane bo ktos kiedys powiedzial że oni tylko ruch i gks :/
wiec niech jeden z nas pogada z tymi dzielnicami i bd dobrze
Avatar użytkownika
piknik Fans
III liga
III liga
 
Posty: 328
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 21:14

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez Szczurek » 5 wrz 2011, o 21:15

Ktoś pytał o Byczyne - W skrócie mówiąc, były wonty do mnie, a odbiło się to na całej dzielnicy. Dlaczego? nie wiem. Wiem że teraz sami nie chcą za bardzo chodzić, choć może z czasem sie coś zmieni.
Avatar użytkownika
Szczurek
II liga
II liga
 
Posty: 809
Dołączył(a): 27 lis 2008, o 16:07

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez Dłg » 5 wrz 2011, o 21:21

Wszystko z czasem sie zmieni czy na lepsze czy na gorsze zależy od nas samych. a wiec DO ROBOTY JESZCZE RAZ POWTARZAM !!!
Szczakowianka Jaworznoj
Avatar użytkownika
Dłg
II liga
II liga
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 13:08

Re: Nasze Podwórko- Jaworzno okiem kibica

Postprzez Dłg » 5 wrz 2011, o 22:23

a co do pogadanki z dzielnicami to na kazdą zaniedbaną ośke dobrze byłoby sie wybrac ale nie jedna osoba tylko wszyscy razem. w kilkanascie osob
Szczakowianka Jaworznoj
Avatar użytkownika
Dłg
II liga
II liga
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 13:08

Następna strona

Powrót do My Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Wszelkie prawa zastrzeżone dla serwisu internetowego Szczakowianka.pl (C) 2009 - 2014!
System reklamy Test
Forum opiera swe dzialania i baze o skypt: phpBB3, jeden z najlepszych na rynku - polecamy!
System reklamy Test