www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Wspomnienia-reaktywacja

W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z kibicami naszego klubu.

Re: Wspomnienia-reaktywacja

Postprzez RycerzPoludnia » 14 sie 2012, o 13:08

jaka byla najwieksza frekwencja w historii na meczu ? znalesc nie umiem
RycerzPoludnia
C-klasa
C-klasa

Postprzez sebek96 » 14 sie 2012, o 13:31

RycerzPoludnia napisał(a):jaka byla najwieksza frekwencja w historii na meczu ? znalesc nie umiem

8 tyś. widzów: Szczakowianka Jaworzno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
sebek96
Administrator
Administrator

Postprzez Winger » 14 sie 2012, o 14:50

Swego czasu w jakimś raporcie na stronie miasta Jaworzna czytałem, że na meczu Szczakowianka - Wisła było 14 tys osób, ale z racji tego, że nie można było podać większej frekwencji niż 8 tys. to nigdzie tego nie mówiono, bo stadion oficjalnie tyle mógł pomieścić.
Winger
IV liga
IV liga

Postprzez Randall » 14 sie 2012, o 16:00

Jak dla mnie to ta liczba nierealna :D No, ale może ...
Randall
Administrator
Administrator

Postprzez grejfrut » 14 sie 2012, o 17:47

Ja słyszałem o 12 tys. na meczu, właśnie z Wisłą na inauguracje 1 ligi. Wtedy stadion posiadał tylko krzesełka na "Krytej" i sektory obok a łuki i prosta to był sam beton wiec panował zajebisty ścisk. Do tego jeszcze mase ludzi przy barierkach i na schodach stało, także ta liczba wydaje się realna. Gdzieś w necie krąży również fotka z lotu ptaka z tego meczu i widać jak stadion był nabity ludźmi.
grejfrut
B-klasa
B-klasa

Postprzez RycerzPoludnia » 15 sie 2012, o 09:57

RycerzPoludnia
C-klasa
C-klasa

Postprzez grejfrut » 15 sie 2012, o 11:59

To jest liczba oficjalna bo tyle mieści stadion a ile osób weszło ponad stan to już nie podają.
grejfrut
B-klasa
B-klasa

Postprzez krzysiek » 15 sie 2012, o 14:23

grejfrut napisał(a):Gdzieś w necie krąży również fotka z lotu ptaka z tego meczu i widać jak stadion był nabity ludźmi.

Mówisz i masz

Obrazek

A tak wogóle to niestety nie mogłem obejrzeć wtedy meczu bo robiłem koncert Blue Cafe otwierający stadion i trzeba było się zwijać. Mam szczęście że chociaż pierwszą historyczną bramę zobaczyłem.
krzysiek
V liga
V liga

Postprzez Bordon » 20 sie 2012, o 08:51

bylem na tym meczu , siedzialem przy krytej (malolat bylem) scisk byl taki ze siedzialem na schodach w przerwie i ogolnie ludzie stali na schodach , 7000 miejsc siedzacych + Wisla + tak jak mowie na pewno byl nadkomplet , inne spotkania gdzie byla spora frekwencja to Świt , Cracovia z tych co pamietam ze ludzi bylo od zajebania
Bordon
V liga
V liga

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Kibice