www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do założenia konta na naszym forum - | ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Witamy na Oficjalnym Forum Kibiców Szczakowianki Jaworzno, będącym własnością serwisu Szczakowianka.pl. Zapraszamy do częstego odwiedzania oraz komentowania bieżącyh spraw związanych ze Szczakowianką Jaworzno, a także innych tematów poruszanych na forum oraz stronie głównej serwisu Naszego Ukochanego Klubu piłkarskiego.

Szczakowianka na reprezentacji

W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z kibicami naszego klubu.

Re: Szczakowianka na reprezentacji

Postprzez Zelu1923 » 18 lis 2010, o 14:21

Wyjazd jak najbardziej na +, stadion naprawdę ładny, chociaż widać że jest do zrobienia kilka pierdółek :)

Doping dobry ale na pewno mógł być dużo lepszy :)

Pozdro dla tych co byli!;)
Zelu1923
B-klasa
B-klasa

Postprzez Junior » 18 lis 2010, o 14:40

Było zajebiście :) Stadion prezentuje się o wiele ładniej w środku, niż na zewnątrz. Warto dodać, że naSZa flaga zawisła jako pierwsza na stadionie, tuż po naS flagę na przeciwko powiesił Libiąż ;) a akustyka stadioniu zajebista, aż ciary po plecach przechodziły :D a jak skakaliśmy, to aż się cała trybuna trzęsła :D oj to był mecz:D
Junior
V liga
V liga

Postprzez jawor » 18 lis 2010, o 17:25

a jak wam się podobało miasto? :) jest coś wyróżniającego? :D
jawor
III liga
III liga

Postprzez Junior » 18 lis 2010, o 19:18

Według mnie Poznań nocą prezentuje się bardzo fajnie. Na Starówce byliśmy po północy, więc dużo knajp pozamykanych już było, bo to środek tygodnia. Jednak poszliśmy do pewnego kebaba, gdzie właściciel miał na ścianie koszulkę Lecha z podpisami. A w pewnym momencie wyszedł z knajpy, po chwili wrócił i trzymał koszulkę reprezentacji Polski wraz z autografami piłkarzy i powiedział: "Kamil mi podrzucił". Ja się go pytam, czy Kamil to znaczy Grosik, a o z uśmiechem, tak :D
Komunikacja Miejska w całym Poznaniu w dniu meczu, z biletem na spotkanie Polska - WKS za darmo. Organizacja wokół stadionu też perfect! Kilka ulic wcześniej pozamykanych, na skrzyżowaniu pod stadionem milicja na koniach, oprócz tego mnóstwo porządkowych, straży miejskiej i osób które kierowały ruchem tramwajów. W ogóle cały tłum został rozładowany w kilkadziesiąt minut, odjeżdżał pełny tramwaj za tramwajem. A widok, jak te wszystkie pojazdy wesoło podskakiwały - bezcenny :D
Junior
V liga
V liga

Postprzez Szczurek » 18 lis 2010, o 20:35

http://kibice.net/zdjecia/galeria/Polsk ... -17/12.jpg

Ja i tak nie zapomnę Delikatesów. Wbijamy od całodobowego a tam biba lepsza niż w barze. Muzyka nap.ierdala a ludzie stoją w kolejce po wódke :D
Szczurek
II liga
II liga

Postprzez gosc1923 » 18 lis 2010, o 21:01

co do organizacji to naprawde pierwszy raz jestem na meczu Polski gdzie nie trzeba stać w kolejce :D

W centrum miasta bardzo fajnie :D można pić gdzie sie chce :d haha :D
ogólnie wyjazd udany mam nadzieje ze nastepnym razem pojedzie nas wiecej :D

Ps. na stadionie spotykamy 3 osoby z Jaworzna co przyjechali pociagiem :D
gosc1923
V liga
V liga

Postprzez Zelu1923 » 18 lis 2010, o 21:46

gosc1923 napisał(a):co do organizacji to naprawde pierwszy raz jestem na meczu Polski gdzie nie trzeba stać w kolejce :D

W centrum miasta bardzo fajnie :D można pić gdzie sie chce :d haha :D
ogólnie wyjazd udany mam nadzieje ze nastepnym razem pojedzie nas wiecej :D

Ps. na stadionie spotykamy 3 osoby z Jaworzna co przyjechali pociagiem :D

Co do picia w centrum miasta gdzie się chce potwierdzam!!:D
Zelu1923
B-klasa
B-klasa

Postprzez jawor » 18 lis 2010, o 22:16

Czytając opinie kibiców Lecha wychodzi na to że doping odbiegał daaaleko od dopingu na meczach Lecha... więc z racji że byliście możecie sobie wyobrazic jakie tam musi byc pierdolnięcie gdy Lech gra :D
jawor
III liga
III liga

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Kibice